fbpx

Web Tasarım

kurumsal web tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Web tasarımı; görseller ve metinlerden oluşan web sayfası içeriklerinin web sitesi ziyaretçilerine belli bir düzen içerisinde ve eşsiz bir deneyim yaşatma sürecidir.

Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

Profesyonel web tasarım ile ilgili düşüncelerin estetik bir bakışla, belli bir amaca yönelik kriterler ile düzenlenen ve bunların uygulanmasına yönelik çalışmalara web tasarım denilmektedir. Bu işlemler tamamlanınca ortaya web sitesi çıkmaktadır.

Web tasarım nedir denince özetle, bir web sitesi oluşturmak için gerekli unsurların bir araya getirilmesi ve site oluşumu için gerekli çalışmaların yapılması olarak ifade etmek doğru olmaktadır.

Web sitesini tasarlayan ve kurgulayan kişilere web tasarımcısı, bu tür işleri ücreti karşılığında yapan işletmelere de web tasarım firması denilmektedir. Web tasarım uygulamasından sonra kullanıcılar internet tarayıcısı ile web sitelerine ulaşabilmektedir.

NDIGITALL Agency olarak müşterilerimizin web sitelerini tasarlarken doğru adımları izlemekte ve müşteri isteklerini de ön planda tutmaktayız. Bu yüzden en iyi web tasarım firmaları arasında ilk sıralarda yerimizi almış bulunmaktayız. Bizimle iletişim kurun.

denizli web tasarım

Nasıl Web Tasarımı Yapıyoruz?

Web sitesinin kaliteli kod yapısı, özgün bir tasarımla yapılması için bazı adımların gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

  • Projelendirme (Brief, kullanıcı tecrübesi, rakip analizi, bilgi mimari tasarımı)
  • Grafik Tasarım,
  • CSS/HTML,
  • Yazılım İşleri / CMS Entegrasyonu kodlaması,
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO),
  • Mobil Uyumluluk ve Hız Optimizasyonu

NDIGITALL Agency olarak kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman ekibimiz ile müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmayı amaç olarak edinen firmamız, müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.