fbpx

Kurumsal

Hakkımızda

NDIGITALL Agency olarak işletmemiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını her gün geliştirmekte ve dönüştürmektedir. İşletmemizde, müşterilerimize her alanda hizmet vermeye özen göstererek, 18 yılın verdiği tecrübeyle hizmetlerimize devam ediyoruz. Dijital çağın gerekliliği olan web sitelerinin kurulumu ve arama motorlarında üst sıralara çıkmasıyla ilgili çalışmalarımızı devam ettirerek sizlere destek veriyoruz. 

Hizmetlerimiz

Alanımızda uzun yıllardır hizmet verdiğimiz kaliteli kadromuzla birlikte, siz değerli müşterilerimizde:

  • Web tasarımı
  • E-ticaret yazılımı ve yazılım geliştirme
  • SEO ve sosyal medya danışmanlığı
  • Marka tescili ve dijital pazarlama
  • Ürün ve tanıtım videosu hizmeti sunuyoruz.

Her hizmetimizi elimizden çıkacak olan en iyi iş olarak görüyor ve ona göre geliştirmelerde bulunuyoruz. Kıymetli müşterilerimize, kaliteden ödün vermeden hizmet sağlayarak, dijital dünyaya adaptasyonunu kolaylaştırıyoruz.

ndigitall denizli web tasarım

Web Tasarımı

Web tasarım süreci özenle kurgulanması gereken süreçlerin başında gelmektedir. İşletmemizde, sizlerin kurumsal firmalarına özel olarak çözümler geliştiriyoruz. Hizmetlerinizi daha iyi pazarlamanızı ve büyüyerek yerel işletmeden global işletmeye geçmenizi sağlıyoruz. SEO konusu üzerinde önemle durarak, web site tasarımının yanında SEO hizmetlerimizi de sunuyoruz. Arama motorlarında daha üst sralara çıkarak tercih edilirliğinizi artırıyoruz. 

SEO Hizmeti ve Sosyal Medya

Profesyonel kadromuz içerisinde, birbirinden değerli çalışanlarımız ve SEO uzmanı iş arkadaşlarımız bulunmaktadır. SEO alanında çalışmalarımızı, alanınızın en iyisi ve en çok trafik çeken web sitesi olma yolunda planlıyoruz. Backlink ve site içi linkleme hizmetlerimizle, görsel uyumlamalarıyla arama motorlarında çok daha fazla tanınma ve görünme imkanını sağlıyoruz.

İşletmenizin sosyal medya hesaplarının yönetimi çok önemlidir. Bu hesaplarınızın gelişimine özel stratejiler belirleyerek yola çıkıyoruz. Sosyal medya platformlarınızı geliştirme ve düzenleme işinde, alanında çok çalışkan ve özverili sosyal medya uzmanı çalıştırıyoruz.

E-Ticarette Başarı

İşletmenizin online sitesinde satış yapmak istiyorsanız, sitenizi nasıl kuracağınızı, insanları nasıl çekeceğinizi bilemiyorsanız, bu durumda da yanınızdayız. E-ticaret uzmanı çalışanlarımızla, sizlere bütüncül hizmetler sağlıyoruz. NDIGITALL olarak geliştirdiğimiz e-ticaret sistemleriyle, sizlere kaliteli ve güvenilir web sitelerini yönetme imkanı tanıyoruz. Kazançlarınızı kolayca artırmanın yollarını sizlere sağlayarak, satışlarınızın ve başarınızın artmasında katkıda bulunuyoruz.

Hizmet Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Küçülen ve bütünleşen dünyada yerinizi alırken, dijital dünya kavramını es geçmek olmaz. Bizler, siz kıymetli müşterilerimize bu dünyada nasıl daha kalıcı olabileceğinizi aktarıyoruz.

Sizlere her alanda yardımcı olurken:

  • Analiz ederiz,
  • Strateji geliştiririz,
  • Hedef kitleye dönüşüm optimizasyonu yaparız,
  • Süreci sizlere devrederiz.

Sürecimizin işleyiş şekliyle sizlere geri dönüşler sağlıyoruz. Özellikle kaliteli ve sağlıklı bir web sitesi kurulumu, tanıtımı ve reklamının nasıl olması gerektiği konusunda yardımlarımızla yanınızdayız. Sürecimizi her zaman kişiye ve kuruma özel olarak belirleyerek, özel hizmet sağlıyoruz.