fbpx

Gizlilik Politikası

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi NdigitALL Agency Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini NdigitALL Agency ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece NdigitALL Agency veri tabanında bulunmaktadır. NdigitALL Agency`ndaki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. NdigitALL Agency Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “Abone İşlemleri” nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem NdigitALL Agency, hem de NdigitALL Agency’nın diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

NdigitALL Agency, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

NdigitALL Agency Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da NdigitALL Agency tarafından paylaşılmamaktadır. NdigitALL Agency, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve NdigitALL Agency Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen NdigitALL Agency veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. NdigitALL Agency, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

  • Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
  • NdigitALL Agency`nın kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
  • Kullanıcının, NdigitALL Agency`ndan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
  • Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  • Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek NdigitALL Agency portalındaki online aktivite, gerekse NdigitALL Agency`na bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece NdigitALL Agency tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine NdigitALL Agency aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. NdigitALL Agency şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. NdigitALL Agency, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

“NDİGİTALL AGENCY web sitesi” veya “Web Sitesi”; NDİGİTALL AGENCY `na ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen NDİGİTALL AGENCY web sitesini kullanmadan önce kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.