Dijital Pazarlama

Bir markanın ya da firmanın dijital ortamlarda yaptığı pazarlamaya dijital pazarlama denir. Dijital pazarlama internet ortamında yapılan bir pazarlama türüdür. Günümüzde dijital pazarlama çok yaygın olarak kullanılır. Firmamız müşterilerimize dijital pazarlama konusunda kaliteli hizmetler vermektedir. Verdiğimiz bu hizmetler ile müşterilerimizin satışlarının arttırmasını hedefliyoruz.

Dijital Pazarlama Hangi Alanlarda Kullanılır?

Firmamız müşterilerimize dijital pazarlama kapsamında birçok hizmet vermektedir.

Dijital pazarlama alanında verdiğimiz hizmetler şunlardır:

  • Web siteleri
  • Blog siteleri
  • Sosyal medya araçları (Instagram, Facebook ve Twitter) vb.
  • İnternet ortamındaki ders kitapları
  • İnternet ortamındaki broşürler
  • İnfografikler
dijital pazarlama

Facebook & Instagram Reklamcılığı

Marka ve firmanız ne olursa olsun ancak iyi bir reklam sayesinde hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Son yıllarda artan sosyal medya kullanımı birçok marka için etkili bir reklam platformu olmaktadır. Bunun için de profesyonel hizmet veren firmamızdan 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Başta Instagram olmak üzere tüm sosyal medya platformlarında müşteri potansiyelinizi artırmayı hedefliyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Ajansımız alanında eğitimli tasarım uzmanları, grafiker ve sosyal medya yönetimi deneyimine sahip kadrosu ile sosyal medya reklamcılığı konusunda lider konunda. Facebook, Instagram ve diğer sosyal platformlar gün içinde milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Doğru tasarlanmış bir sosyal medya reklamı, markanızı en güzel şekilde yansıtırken hedef kitlenize uygun kişilere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Google Ads

En çok kullanılan arama motorlarından birisi olan Google’ın reklam eklentisi, Google Ads müşteri profilinizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Müşterilerinizin işletmenizi daha rahat bulmasını sağlamak için gerekli optimizasyonları sizlere sağlayacak işletmemiz, internet ticareti hakkında geniş bilgiye sahip uzman kadro bulundurmaktadır.

Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm optimizasyonu hali hazırda kurulu olan bir işletme sitenizin, ticaret ağını geliştirmenize yardımcı olacaktır. Harcamaları düşürerek, gelirinizi artırmak, dönüşüm optimizasyonunuzun ana amacıdır. Bizler bu hizmeti sizlere sağlayarak, hızlı ve kaliteli şekilde site trafiğinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Re-marketing hizmeti de sağladığımız işletmemizde, kaliteyi elden bırakmadan, web sitesi ve e-ticaret sitelerinizin gelişmesine yardımcı oluyoruz. Sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin satın alma davranışı gerçekleştirme oranını artırıyoruz.

Siz de işinizi büyütmeye mi karar verdiniz?

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.